Стенд " Порядок здійснення операцій з відпрацьованими нафтопродуктами, мастилами, ртутьвмісними та специфічними відходами"


  • Материал: Пластик ПВХ, ДВП, баннер
  • Размер: 80см Х 120см
  • Наличие: В наличии

Цена : 620Описание

Стенд "Порядок здійснення операцій з відпрацьованими  нафтопродуктами, мастилами, ртутьвмісними та специфічними відходами" був розроблений для інформування працівників  з питань Національної стратегії управління відходами.  На стенді висвітлені основні питання щодо порядку здійснення операцій  з нафтопродуктами (збирання,  зберігання, відпуск), порядок збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та/або знешкодження відпрацьованих мастил (олив), порядок поводження с ртутьвмісними лампами, батарейками електронними та специфічними відходами. Стенд актуальний для для підприємств всіх напрямків діяльності. Доповненям до цього стенда є стенд  "Класифікація  відходів. Загальні вимоги щодо поводження з відходами"

Дополнительная информация

По желанию заказчика возможно изменение размера и содержания, добавление различной информации. Разработка макета дополнительно не оплачивается. Возможно изготовление на других материалах-носителях. Для индивидуальных параметров используйте кнопку "Свои параметры"

Похожая продукция